Een paar kandelaars gemaakt uit zilver en gemerkt DJS, D J Silver Repairs, 1966

Hamerprijs: € 200

12 x 15 x 29 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

740

9146

Een briefhouder en inktstel, gepolijst brons. (L:20 x W:30 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een decoratief steigerend paard, leder. (L:27 x W:67 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500

Naar Auguste MOREAU (1834-1917) 'Fontein'. (H:75 x D:64 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500