Een paar kandelaars gemaakt uit zilver en gemerkt DJS, D J Silver Repairs, 1966
Hamerprijs: € 200
Titel | Een paar kandelaars gemaakt uit zilver en gemerkt DJS, D J Silver Repairs, 1966 |
Afmetingen | 12 x 15 x 29 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 740 |
Lot ID | 9146 |
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 300 - 500