Eduardo URCULO FERNANDEZ (1938-2003) 'Ella durmio en medio de su canto un sueno eterno', oil on canvas.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 3.800

Eduardo URCULO FERNANDEZ (1938-2003) 'Ella durmio en medio de su canto un sueno eterno', oil on canvas. 1973.

140 cm

162 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 4.750

Lot nummer

714

7768

Eduardo URCULO FERNANDEZ (1938-2003)

John BLOMMAERTS (1945) 'Tekening, waterverf en pen op papier, bijgevoegd een kleurets' (W:25 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Landschap met een zitbank' (W:55 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek schilderij 'Een bezoek aan de Tandarts', olie op doek. 19de eeuw. (W:121 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Liggend Naakt, een tekening, houtskool op papier. Getekend 'Vanparijs'. (W:72 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jules DUBOIS (1888-1958) 'Boszicht' (W:69 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij 'Geanimeerd rivierzicht met figuren', olie op paneel. 18de eeuw. (W:31 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hubert BELLIS (1831-1902) 'Bloemenstilleven'. (W:45 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'De Veergreppe, Ghent' 1906. (W:34 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300