A sac-à-perles luchter gemaakt uit messing met Boheems glas, tweede helft 20ste eeuw.
Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 140
Titel | A sac-à-perles luchter gemaakt uit messing met Boheems glas, tweede helft 20ste eeuw. |
Hoogte | 43 cm |
Diameter | 30 cm |
Veilingsdatum | 22/05/2021 - 23/05/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 696 |
Lot ID | 7017 |
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 240 - 340