Roger RAVEEL (1921-2013) Lithografie, getekend en gemerkt 'Speciale uitgave' achteraan.
Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 550
Titel | Roger RAVEEL (1921-2013) Lithografie, getekend en gemerkt 'Speciale uitgave' achteraan. |
Breedte/diepte | 45 cm |
Hoogte | 60 cm |
Veilingsdatum | 22/05/2021 - 23/05/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 688 |
Lot nummer | 595 |
Lot ID | 6746 |
Maurice DUPUIS (1882-1959) 'Twee waterverf tekeningen'. (W:32 x H:21 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Theodore J. VERSCHAEREN (1874-1937) 'Portret van een jongedame'. (W:50 x H:75 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500