Roger RAVEEL (1921-2013) Lithografie, getekend en gemerkt 'Speciale uitgave' achteraan.

Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 550

45 cm

60 cm

22/05/2021 - 23/05/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

595

6746

Roger RAVEEL (1921-2013) Lithografie, getekend en gemerkt

Géo BERNIER (1862-1918) 'Au Paysage De L'Yser'. (W:75 x H:52,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Maurice DUPUIS (1882-1959) 'Twee waterverf tekeningen'. (W:32 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Theodore J. VERSCHAEREN (1874-1937) 'Portret van een jongedame'. (W:50 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Gouden vaas met Bloemen'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

August KNIP (1819-1859/60) 'Landschap met windmolen'. (W:32,5 x H:24,5 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henri Victor WOLVENS (1896-1977) 'Zeezicht' (W:30 x H40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Twee Etsen'. (W:15,8 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340