Een grote siervaas in blauw en wit met wit reliefdecor van pioenrozen.

Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 300

Grote siervaas in Blauw-Wit met wit Reliefdecor van Pioenrozen. De vaas heeft een grote bakfout onderaan. (enkele haarlijnen en breuken onderaan, ontbrekende onderdelen). 18de-19de eeuw.

94,5 cm

31 cm

11/03/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

17

2773

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese schaal met drakendecor, blauw-wit. Kangxi periode. (H:9,5 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een paar Chinese vazen met decor van een berglandschap. 20ste eeuw. (H:24 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas, decor 'Waterbuffel met Vissers'. (H:57 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar vazen en een schaal, Japans Imari porselein. (H:25 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese hoedensteunen, Guangxu merk. (H:28 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500