Titel | Een paar Chinese hoedensteunen, Guangxu merk. (H:28 x D:12 cm) |
Hoogte | 28 cm |
Diameter | 12 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 26 |
Lot ID | 24431 |
Both with light surface scratches.
Otherwise in good condition.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese vaas, Famille Rose, met decor van krijgers. (H:58 x D:24 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Elf sierborden, Blauw-wit en Famille Roze, 18de en 19de eeuw. (D:36,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500