Een Barbotine eend waterkan, Frankrijk, eerste helft 20ste eeuw.

Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 70

Barbotine Eend Waterkan, Saint Clement , Frankrijk. Eerste helft 20ste eeuw. (kleine chip op heft)

16 x 10 x 33 cm

11/03/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 88

Lot nummer

77

2749

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Vaas' decor 1271.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Patek Philippe 'Le Vase Grec', een vide poche.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wouter HOSTE (1965) 'Travellers' 2011.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jacques en Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Pebble & Vase'

Schattingsprijs: € 500 - 800

Lladro, een Paard. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Royal Copenhagen, 'Faun met een panfluit', porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Geert VAN ACKER (XX) 'De Bezoeker', terracotta.

Schattingsprijs: € 300 - 500