Lladro, een Paard. Polychroom porselein.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Onderaan gemerkt.

33 cm

44,5 cm

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

25267

- Very tiny chip to the top of the right ear.

Otherwise in excellent condition.

Theo BLICKX (1875-1963) 'Rouwende'.

Schattingsprijs: € 150 - 250

José VERMEERSCH (1922-1997) 'Dame'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Wouter HOSTE (1965) 'Travellers' 2011.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Patek Philippe 'Le Vase Grec', een vide poche.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vieux Bruxelles, een paar vazen met handgeschilderd decor.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Bitossi, 'Een vaas en 3 schalen', rode glazuur.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Grote Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Sybille MAY (XIX-XX) 'Figuur' Art Deco.

Schattingsprijs: € 200 - 300