Een gepatineerd, gietijzer 'Spaarvarken', circa 1950.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

17 x 45 x 24 cm

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

24976

Een antieke 'Graine De Chapelet met Memento Mori', gesculpteerde hoorn. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een muziekdoos met 8 verschillende liedjes, in een marqueterie kast.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote bronzen jardinière, decor van leeuwen en guirlandes. circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar met brons gemonteerde, marmer cassolettes in Empire stijl.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Perzische Kulah Kjud helm. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een mid-century zonnespiegel, email op koper, glas. Circa 1960.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Taxidermie, een lynx gemonteerd op drijfhout.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar haardvuurbokken met een blackamoor figuur. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180