Albert SAVERYS (1886-1964) 'La Moisson' olie op doek, circa 1935. (W:135 x H:103 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 6.500

Albert SAVERYS (1886-1964) 'La Moisson' olie op doek, circa 1935.

Signed lower right.

Provenance:
- De Vuyst, 2012, Lot 229.
- Private Belgian Collection

Albert SAVERYS (1886-1964)

135 cm

103 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 8.125

Lot nummer

444

23738

Albert SAVERYS (1886-1964)
Albert SAVERYS (1886-1964)
Albert SAVERYS (1886-1964)
Albert SAVERYS (1886-1964)
Albert SAVERYS (1886-1964)
Albert SAVERYS (1886-1964)
Albert SAVERYS (1886-1964)
Albert SAVERYS (1886-1964)
Albert SAVERYS (1886-1964)
Albert SAVERYS (1886-1964)
Albert SAVERYS (1886-1964)

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Eugeen VAN MIEGHEM (1875-1930) 'Soldaten aan het front'

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antieke Russische icoon 'Johannes De Doper', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Georges DE SLOOVERE (1873-1970) 'Bosdreef'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hubert MALFAIT (1898-1971) 'Gans'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een Russische Familieicoon met 5 heiligen, Aartsengel Michael, Basilus de grote. Faux Email, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Winter' 1986.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Floris JESPERS (1889-1965) 'Bloemenstilleven'

Schattingsprijs: € 500 - 700