Robert KETELSLEGERS (1939) 'Drie Dames' olie op board. 1966.
20 maart 2024

Schattingsprijs: € 600 - € 800

Robert KETELSLEGERS (1939) 'Drie Dames' olie op board.

Getekend en gedateerd midden onderaan. 1966.

Robert KETELSLEGERS (1939)

65 cm

50 cm

20/03/2024

Schattingsprijs

€ 600 - € 800

23596

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een decoratief schilderij naar de Mona Lisa. Olie op paneel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maurice VAN MIDDEL (1886-1952) 'Zwanen in het park' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lode SEBREGTS (1906-2002) 'Sneeuw op de grote markt, Antwerpen' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Piet HUYSENTRUYT (1962) 'Abstract' Acryl op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Livia CANESTRARO (1936) 'Family of 5', olie op doek. 1964-1967-1972

Vincent DE VOS (1829-1875) 'La Chasse d'une Souris' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herman MINNER (1924-1981) 4 tekeningen 'Aan het strand' potlood, waterverf en inkt op papier.

Schattingsprijs: € 200 - 300