Robert KETELSLEGERS (1939) 'Drie Dames' olie op board. 1966. (W:65 x H:50 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 700

Robert KETELSLEGERS (1939) 'Drie Dames' olie op board.

Getekend en gedateerd midden onderaan. 1966.

Robert KETELSLEGERS (1939)

65 cm

50 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

370

23596

Robert KETELSLEGERS (1939)
Robert KETELSLEGERS (1939)
Robert KETELSLEGERS (1939)
Robert KETELSLEGERS (1939)
Robert KETELSLEGERS (1939)
Robert KETELSLEGERS (1939)

Georges DE SLOOVERE (1873-1970) 'Bloementuin'

Schattingsprijs: € 300 - 500

James ENSOR (1860-1949) 'Les Mauvais Médicins' 1895.

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Kurt PEISER (1887-1962) 'Un Couple sur la galerie', 1920.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Guy BERBÉ (1937) 'Scharen en Prei' 1991.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vlaamse School, 'Gekroonde Madonna met kind, Scepter en Globus Cruciger', olie op paneel. 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Dominique D'ORANGE (1948) 'Le Jardin' 1996.

Schattingsprijs: € 500 - 600

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Zonnebloemen'

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500