Jozef MEES (1898-1987) 'Abstract' olie op board. 1984.
20 maart 2024

Schattingsprijs: € 600 - € 800

Jozef MEES (1898-1987) 'Abstract' olie op board.

Getekend en gedateerd rechts onderaan. 1984.

Jozef MEES (1898-1987)

71,5 cm

91,5 cm

20/03/2024

Schattingsprijs

€ 600 - € 800

23572

Rik SLABBINCK (1914-1991) 'Naakte Dames' potlood op papier.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke Oost-Europese Icoon, 'Nicholas van Myra' tempera op paneel. 18de-19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Georges DE SLOOVERE (1873-1970) 'Les Baigneuses' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Armand JAMAR (1870-1946) 'Tijdens de Oorlog' olie op doek. 1914.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herman MINNER (1924-1981) 4 tekeningen 'Aan het strand' potlood, waterverf en inkt op papier.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jozef MEES (1898-1987) 'Abstracte Compositie' olie op board. 1981.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Emile VAN DAMME-SYLVA (1853-1935) 'Rustend Vee' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Reimond Jozef Peter KIMPE (1885-1970) 'Nar' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500