Bram BOGART (1921-2012) 'Bruin Zwart Wit' aquagravure. 1989. (W:79 x H:110 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 5.000

Bram BOGART (1921-2012) 'Bruin Zwart Wit' aquagravure.

Getekend links onderaan.
Gedateerd 1989.
Genummerd 27/99.

Ingekaderd en afgeschermd door een mooie en kwalitatieve plexiglas kader.

Bram BOGART (1921-2012)

79 cm

110 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 6.250

Lot nummer

389

23549

Bram BOGART (1921-2012)
Bram BOGART (1921-2012)
Bram BOGART (1921-2012)
Bram BOGART (1921-2012)
Bram BOGART (1921-2012)
Bram BOGART (1921-2012)
Bram BOGART (1921-2012)
Bram BOGART (1921-2012)
Bram BOGART (1921-2012)
Bram BOGART (1921-2012)
Bram BOGART (1921-2012)

Albert CLAEYS (1889-1967) 'Sneeuwlandschap'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke Russische icoon 'Johannes De Doper', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Luis CABALLERO (1943-1995) 'Zonder Titel' 1987.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine bij ondergaande zon'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Paul PERMEKE (1918-1990) 'De Vuurtoren'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op de Basilica di San Marco'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Russische Feestdagenicoon met 12 Orthodoxe feesten, Jezus Christus met Engelen, Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500