Evariste DE BUCK (1892-1974) 'De Visser' olie op doek. (W:36 x H:40 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 750

Evariste DE BUCK (1892-1974) 'De Visser' olie op doek.

Getekend links onderaan.

Evariste DE BUCK (1892-1974)

36 cm

40 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 938

Lot nummer

418

22891

Evariste DE BUCK (1892-1974)
Evariste DE BUCK (1892-1974)
Evariste DE BUCK (1892-1974)
Evariste DE BUCK (1892-1974)
Evariste DE BUCK (1892-1974)
Evariste DE BUCK (1892-1974)

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Léon DEVOS (1897-1974) 'Tête de Femme'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pal HORVATH (1936) 'P.'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Kurt PEISER (1887-1962) 'Un Couple sur la galerie', 1920.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Eugeen VAN MIEGHEM (1875-1930) 'Soldaten aan het front'

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een Russische Feestdagenicoon met 12 Orthodoxe feesten, Jezus Christus met Engelen, Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'De Baai van Capri'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Jean-Michel FOLON (1934-2005) 'Figuur'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000