Prosper DE TROYER (1880-1961) |
Titel | Prosper DE TROYER (1880-1961) 'Het Feest' olie op doek. 1920. (W:71 x H:110 cm) |
Breedte/diepte | 71 cm |
Hoogte | 110 cm |
Veilingsdatum | 25/10/2023 - 25/10/2023 |
Schattingsprijs | € 10.000 - € 15.000 |
Lot nummer | 300 |
Lot ID | 21356 |
Het werk verkeert in een goede staat, maar met hier en daar wat oppervlakkig vuil. Het
Het werk is niet verdoekt en er zijn geen restauraties te zien onder natuurlijk noch onder UV licht.
Prosper De Troyer 'Het Feest', part of the Belfius Art Collection.
Stilleven met fruit, olie op paneel. Getekend A. Wery. (W:33,5 x H:26 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200