Cartier Santos, een herenpolshorloge, staal en verguld. Quartz. 1990.  (W:2,9 x H:4,1 cm)

Dit stuk werd verkocht op 13.09.2023
Hamerprijs: € 1.900

Cartier Santos, een herenpolshorloge, goud en staal. Quartz. 1990.

Originele wijzerplaat heeft een bruine patine gerkegen. Gemerkt 'Cartier' in de 10 uur index.

Datum en Quartz binnenwerk achteraan gemerkt 'Or et Acier'. Met de originele documenten, aangekocht in Osaka, 1990.

29 x 41 mm.

Huidige afmeting van de polsband: 18 cm.

2,9 cm

4,1 cm

13/09/2023 - 14/09/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.375

Lot nummer

354

20805

- Some overall use marks, wear and tear.

In our opinion the watch is in good but used condition.

Rolex 69173 'Ladies Datejust', Diamant wijzerplaat en aftermarket diamant bezel. 26,5mm. (D:2,65 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Jaeger-LeCoultre, model 9111, een herenpolshorloge, 18kt geel goud

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.200

Een elegante 18kt geel gouden ring, afgewerkt met blauw geslepen glas/natuurstenen. 5,83g. Ringmaat 55.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Lerolle à Paris, een schouwklok met Jachttrofeeën, gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een schouwklok, marmer en verguld brons. Lodewijk XVI.

Schattingsprijs: € 300 - 500