Een schouwklok, marmer en verguld brons. Lodewijk XVI.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Periode Lodewijk XVI.
Touwtjesslinger.
Verguld brons gemonteerd op marmer.
Wijzerplaat gemerkt 'D. Laudé à Mons'.

Eerste helft van de 19de eeuw.

9 x 35 x 43 cm

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

24710

Chips to the dial and small restorations.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lerolle à Paris, een schouwklok met Jachttrofeeën, gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Thuret à Paris, een 'Religieuze' kartel klok, Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Jaeger-LeCoultre, model 9111, een herenpolshorloge, 18kt geel goud

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.200