Een schilderij 'Intrede in de kerk' P.M. Vieusart. 1937. Olie op paneel.  (W:110 x H:81 cm)

Dit stuk werd verkocht op 13.09.2023
Hamerprijs: € 160

Een schilderij 'Intrede in de kerk' P.M. Vieusart. 1937. Olie op paneel.

110 cm

81 cm

13/09/2023 - 14/09/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

968

20440

Een schilderij
Een schilderij
Een schilderij
Een schilderij
Een schilderij
Een schilderij
Een schilderij
Een schilderij
Een schilderij

Jef VAN LEEMPUTTEN (1867-1948) 'Leeuwen'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Flori VAN ACKER (1858-1940) "Levure Royale Bruges".

Schattingsprijs: € 200 - 300

Arturo GUERRERO (1960) 'El Quiosco' mixed media op doek. (W:150 x H:99 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Guy BERBÉ (1937) 'Les Cravattes' 1968.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Clown'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger WITTEVRONGEL (1933) 'Twee lithografieën'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Robert MEYTEN (XX) 'Surrealistisch landschap' 1976.

Schattingsprijs: € 150 - 250