Titel | Een antieke schouwklok, schildpad en koper inlegwerk, vroeg 20ste eeuw. (D:18 x W:38 x H:65 cm) |
Afmetingen | 18 x 38 x 65 cm |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot nummer | 270 |
Lot ID | 20179 |
Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000
Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
J. Dusart Bruxelles, een schouwklok, verguld kunstbrons en marmer. Circa 1900. (L:20 x W:47 x H:46 cm)
Schattingsprijs: € 80 - 120