Titel | Een antiek fragment, geweven stof met decor van dansende figuren. Waarschijnlijk Koptisch, 4de-6de eeuw. (W:35 x H:17 cm) |
Breedte/diepte | 35 cm |
Hoogte | 17 cm |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot nummer | 223 |
Lot ID | 20174 |
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300