Titel | Heilige Eligius of Elooi, geschilderd op zink. Waarschijnlijk 18de eeuw. (W:24 x H:35 cm) |
Breedte/diepte | 24 cm |
Hoogte | 35 cm |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot nummer | 468 |
Lot ID | 20173 |
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een Melkmeisje'. (W:70 x H:90 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Theodore J. VERSCHAEREN (1874-1937) 'Portret van een jongedame'. (W:50 x H:75 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500