Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk in Art Nouveau stijl. Torhout (H:29,5 x D:19 cm)
Hamerprijs: € 240
Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX) |
Titel | Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk in Art Nouveau stijl. Torhout (H:29,5 x D:19 cm) |
Hoogte | 29,5 cm |
Diameter | 19 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 300 |
Lot nummer | 121 |
Lot ID | 20101 |
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Schattingsprijs: € 150 - 250