Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk in Art Nouveau stijl. Torhout (H:29,5 x D:19 cm)

Hamerprijs: € 240

Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk in Art Nouveau stijl.

Geteked MP T.

Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)

29,5 cm

19 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

121

20101

Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120