Een schenkkan, faux bamboe porselein met kippendecor. Qianlong gemerkt. 19de/20ste eeuw. (W:22 x H:27 cm)
Hamerprijs: € 240
Titel | Een schenkkan, faux bamboe porselein met kippendecor. Qianlong gemerkt. 19de/20ste eeuw. (W:22 x H:27 cm) |
Breedte/diepte | 22 cm |
Hoogte | 27 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 300 |
Lot nummer | 157 |
Lot ID | 19908 |
Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een paar Chinese vazen met decor van een berglandschap. 20ste eeuw. (H:24 x D:14 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500