Titel | Artisanat Braine-Le-Comte, een grote fruitschaal, groen kristal, circa 1960. (D:27 x W:77 x H:23,5 cm) |
Afmetingen | 27 x 77 x 23,5 cm |
Schattingsprijs | € 100 - € 200 |
Lot nummer | 331 |
Lot ID | 19900 |
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Mignon Limoges, drie stolpen en hun sokkels, afgewerkt met een handgeschilderd decor. (H:49 x D:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Val Saint Lambert 'Gevaert', een collectie gekleurde en geslepen glazen. (H:19,1 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Val Saint Lambert, vier stuks geslepen en gekleurd kristal. (H:31 x D:19 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250