Drie Chinese vazen met blauw-wit decor en Celadon. 19de/20ste eeuw. (H:43 x D:19 cm)

Hamerprijs: € 220

Drie Chinese vazen met blauw-wit decor en Celadon. 19de/20ste eeuw.

Het paar vazen is gemerkt Chenghua.

43 cm

19 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

149

19875

- One of the vases with a hairline crack on the base (left vase on the first image).

Otherwise in good condition with minor surface scratches and imperfections.

Checked with UV light.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Oosterse Thankga, geschilderd op zijde. (W:79 x H:127 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'. (H:60 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300