Een verzegelde theca met relikwie: Ex Vestibus Joannis Berchmans Confessoris
Dit stuk werd verkocht op 02.05.2024
Hamerprijs: € 150
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Vestibus Joannis Berchmans Confessoris |
Hoogte | 1,8 cm |
Diameter | 5,1 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 204 |
Lot ID | 19766 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 200 - 300