Een verzegelde theca met relikwie: Ex oosibus Sancti Juliani M.

Dit stuk werd verkocht op 19.03.2024
Hamerprijs: € 50

Het theca heeft een relikwie van de heilige: Sancti Juliani Martyris ofwel: Heilige Julianus Martelaar.

Het theca is in aanwezigheid van een document dat werd opgemaakt door Bisschop: Frater Dominicus, Abbas Monasterii Trappensis S. Maria de Monte op datum 20/12/1858.

Belangrijke info: U koopt het theca en het document, de relikwieën zijn een gift.

1,5 cm

3,8 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

200

19762

Een paar misampullen, zilver en geslepen glas. Neogotische stijl. Frankrijk, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Koorkap, Schoudervelum en Vaandel, dik goudbrokaat en borduurwerken.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een ciborie, verzilverd metaal en verguld zilver. Waarschijnlijk Belgie, 20ste eeuw. (H:25,5 x D:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke bidbank, houtsculpturen met ramskoppen, afgewerkt met stof. 19de eeuw. (L:65 x W:72 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Kazuilfel, Romeinse Kazuifel en Stola, Borduurwerken met afbeelding van Jezus Christus, Rex Regum.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vijf Verzegelde multi-theca met relikwieën, D.N.J.C., B.M.V., Heiligen en andere. (W:4,4 x H:5,1 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een imposant kruisbeeld, geëboniseerd hout, schildpad inleg en verzilverd metaal. 17de/18de eeuw. (L:18 x W:56 x H:112 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Drie reliekenkaders, afgewerkt met afbeeldingen van Maria en Jozef met kind. (W:22 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500