Een verzegelde theca met relikwie: Ex oosibus Sancti Juliani M.
Dit stuk werd verkocht op 19.03.2024
Hamerprijs: € 50
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex oosibus Sancti Juliani M. |
Hoogte | 1,5 cm |
Diameter | 3,8 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 63 |
Lot nummer | 200 |
Lot ID | 19762 |
Een paar misampullen, zilver en geslepen glas. Neogotische stijl. Frankrijk, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Koorkap, Schoudervelum en Vaandel, dik goudbrokaat en borduurwerken.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een ciborie, verzilverd metaal en verguld zilver. Waarschijnlijk Belgie, 20ste eeuw. (H:25,5 x D:12,5 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke bidbank, houtsculpturen met ramskoppen, afgewerkt met stof. 19de eeuw. (L:65 x W:72 x H:108 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een Kazuilfel, Romeinse Kazuifel en Stola, Borduurwerken met afbeelding van Jezus Christus, Rex Regum.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Vijf Verzegelde multi-theca met relikwieën, D.N.J.C., B.M.V., Heiligen en andere. (W:4,4 x H:5,1 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600