Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancta Rosalia
Dit stuk werd verkocht op 02.05.2024
Hamerprijs: € 220
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancta Rosalia |
Hoogte | 1,01 cm |
Diameter | 3,82 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 86 |
Lot ID | 19648 |
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250