Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Victorii Martyris
Dit stuk werd verkocht op 26.04.2024
Hamerprijs: € 120
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Victorii Martyris |
Hoogte | 1,17 cm |
Diameter | 2,57 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 19 |
Lot ID | 19581 |
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800