Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Adriani Martyris
Dit stuk werd verkocht op 19.05.2024
Hamerprijs: € 500
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Adriani Martyris |
Hoogte | 1,36 cm |
Diameter | 3,62 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 625 |
Lot nummer | 9 |
Lot ID | 19571 |
Een stralenmonstrans, verguld messing, cloisonné email en cabochons. Vroeg 20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Victor Edmond LEHARIVEL-DUROCHER (1816-1878) 'Madonna staande op het maansikkel' Chryselephantine.