Een schaal op een verzilverde voet. (H:22 x D:26 cm)
Lot 795

Schattingsprijs: € 120 - € 180

Een schaal op geen verzilverde voet. Afgewerkt met vogelkoppen.

Onderaan gemerkt.

22 cm

26 cm

Schattingsprijs

€ 120 - € 180

Lot nummer

795

18459

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kapstok, onyx en messing. Circa 1950. (L:40 x W:40 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke 'Toiletset' in originele doos, Frankrijk, circa 1900. (L:21 x W:29 x H:7,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratief steigerend paard, leder. (L:27 x W:67 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar decoratieve 'Vliegtuig propellers'. (L:266 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 120 - 180