Titel | Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm) |
Afmetingen | 25 x 25 x 27 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 199 |
Lot ID | 18332 |
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 120 - 180
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300