Verras me
Terug naar account
Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)
Lot 199

Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Omschrijving van het lot


Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl.

Staande op klauwpoten en afgewerkt met een gedeeltijk geëmailleerd kruis. 

19de eeuw. 

Hoogte wanneer volledig openstaand. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)

Afmetingen

25 x 25 x 27 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

199

Lot ID

18332

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)
Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)
Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)
Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)
Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)
Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)
Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)
Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)
Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)
Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)
Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)
Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)
Een kleine lezenaar, messing in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:25 x W:25 x H:27 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
6 identieke 'Kerkbanken' gesculpteerde eik. Neogotiek. (L:46 x W:164 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

RELIGIEUS
Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een paar smeedijzer tafellampen in Neogotische stijl. Bijgevoegd een kandelaar. (H:63 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

RELIGIEUS
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een paar antieke verzilverde kandelaars, verzilverd brons. (L:24 x W:24 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875. (W:15,6 x H:21,3 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

RELIGIEUS
9 verzegelde theca met relikwieën: Saint Anthony, B.M.V., Saint Clara, Saint Francisca, en andere.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000