Longines, Cal 761.2, Staal. Quartz. Circa 1980. (W:2,5 x H:3,5 cm)
Hamerprijs: € 150
Titel | Longines, Cal 761.2, Staal. Quartz. Circa 1980. (W:2,5 x H:3,5 cm) |
Breedte/diepte | 2,5 cm |
Hoogte | 3,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 686 |
Lot ID | 18226 |
Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 500 - 1.000