Een antieke Obiit, gedateerd 27 februari 1923. (W:114 x H:114 cm)

Hamerprijs: € 400

Een antieke Obiit of rouwbord, gedateerd 27 februari 1923.

Afmetingen hoek tot hoek, 122 cm.

114 cm

114 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

171

18166

Naar Léon PERRAULT (1832-1908) 'Portret van een jong meisje'. (W:65 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Albert CAULLET (1875-1950) 'Op stap met vee' 1912. (W:89 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Twee Figuren'. (W:104 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'. (W:39 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 200 - 300