Een antieke Obiit, gedateerd 27 februari 1923. (W:114 x H:114 cm)
Hamerprijs: € 400
Titel | Een antieke Obiit, gedateerd 27 februari 1923. (W:114 x H:114 cm) |
Breedte/diepte | 114 cm |
Hoogte | 114 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 171 |
Lot ID | 18166 |
Naar Léon PERRAULT (1832-1908) 'Portret van een jong meisje'. (W:65 x H:80 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300