Een antieke 'Bijbel' met dikke en gedecoreerde lederen kaft. 19de eeuw. (D:9 x W:27 x H:34 cm)

Hamerprijs: € 120

Een antieke 'Bijbel' met dikke en gedecoreerde lederen kaft. 19de eeuw.

Getiteld: 'Browns Self-Interpreting Family Bible'.

Afkomstig uit het Verenigd Koninkrijk.

Met een provenance op de erste pagina, gedateerd 1849 en 1850.

9 x 27 x 34 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

263

17929

Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke

Een moderne miskelk, verguld messing met 6 vissen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sint Hubertus van Liège, een beeld, polychroom gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek kruis, messing afgewerkt Cabochon natuurstenen en glas, Neogotiek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Ciborie, verguld messing, Neogotiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een groot beeld 'Madonna op serpent en maansikkel', gips, circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Heilige Louise De Marillac, een beeld, polychroom gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee Missale Romanum, bijgevoegd 'Vies Des Saints', Alban Stolz. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke 14-delige 'Kruisweg', gesculpteerd hout.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)