Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' gegalzuurde keramiek voor Amphora. (H:11,5 x D:26,5 cm)

Hamerprijs: € 150

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal'

Gegalzuurde keramiek voor Amphora.

Niet getekend.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

11,5 cm

26,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

417

17904

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 100 - 150