François Joseph HUYGENS (1820-1908) 'Bloemenstilleven' olie op doek. (W:75 x H:101 cm)

Hamerprijs: € 550

François Joseph HUYGENS (1820-1908) 'Bloemenstilleven'

Een schilderij, olie op doek.

Getekend links onderaan.

François Joseph HUYGENS (1820-1908)

75 cm

101 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

912

17803

The signature has been partially restored.
Painting is missing some small pieces of paint.

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Reigers aan de vijver'. (W:145 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'. (W:39 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Maurice DUPUIS (1882-1959) 'Twee waterverf tekeningen'. (W:32 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Ossip ZADKINE (1890-1967) 'Pieta'. (W:38 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

August 'SEDLACEK' STEPHAN (1868-1936) 'Preparing for the hunt'. (W:142 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Madonna met kind en een rozenkrans, olie op paneel. 18de eeuw. (W:27 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861. (W:58,5 x H:37,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700