Onderstel voor een salontafel, gepatineerd brons, damesfiguur. 20ste eeuw. (D:82 x W:87 x H:55 cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Onderstel voor een salontafel, gepatineerd brons, damesfiguur. 20ste eeuw. (D:82 x W:87 x H:55 cm) |
Afmetingen | 82 x 87 x 55 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 371 |
Lot ID | 17781 |
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300