Verras me
Terug naar account
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Lot 280

Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Omschrijving van het lot


Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)

Breedte/diepte

83 cm

Hoogte

110 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

280

Lot ID

17763

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)
Een corpus met originele polychromie, waarschijnlijk Zuid-Europa, 17de eeuw. (W:83 x H:110 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'. (L:18 x W:28 x H:42,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Een antieke 'Hostie-bakvorm', gietijzer. 19de eeuw. (L:17 x W:74 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

BEELDEN
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

BEELDEN
Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

BEELDEN
Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600