Verras me
Terug naar account
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
22 maart 2023

Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Omschrijving van het lot


Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. Handgeschilderd porselein. 20ste eeuw. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot ID

17712

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


KERAMIEK
Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Hummel 'Land in zicht' en 'Volg De Leider'. 

Schattingsprijs: € 240 - 340

KERAMIEK
Tjok DESSAUVAGE (1948) 'Driehoek' 2005

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

KERAMIEK
Twee manden, gedragen door Putti. Polychrome Duits porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

KERAMIEK
Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

KERAMIEK
Herend, een arend met zwaard, biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Een grote groep 'Muziek en Dansers' polychroom Saksisch porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 700