Sarreguemines, een groot bord met romantisch decor, handgeschilderde faience. (D:44 cm)
Hamerprijs: € 140
Titel | Sarreguemines, een groot bord met romantisch decor, handgeschilderde faience. (D:44 cm) |
Diameter | 44 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 114 |
Lot ID | 17673 |
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500