Een Chinees Famille Verte sierbord, decor van fauna en flora. 19de/20ste eeuw. (D:41 cm)

Hamerprijs: € 380

Een Chinees Famille Verte sierbord, decor van fauna en flora.

Kangxi gemerkt, 19de/20ste eeuw.

41 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

513

17671