Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Handenwasser' geglazuurde keramiek voor Perignem. (D:32 x W:41 x H:30 cm)

Hamerprijs: € 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Handenwasser'

Geglazuurde keramiek voor Perignem, met rijke rode en bruine glazuur, met een uitparing voor zeep.

Niet gemerkt.

Het handenwassertje heeft onderaan een bevestiging voor een afvoer in koper. Kraan niet inclusief.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

32 x 41 x 30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

423

17663

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' for Airon. (L:68,5 x W:111 x H:66,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Bremshey Gerlinol, een plooibaar serveerwagentje. (L:41 x W:79 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250