Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Twee tekeningen' waterverf op papier. 1993 & 1994 (W:12,6 x H:17,7 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 220

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Twee tekeningen' waterverf op papier.

Getekend en gedateerd: 1993 & 1994

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

12,6 cm

17,7 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

435

17432

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Guy BERBÉ (1937) 'Les Cravattes' 1968.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Pierrot'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef VAN LEEMPUTTEN (1867-1948) 'Leeuwen'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Le Dyver De Bruges'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Arturo GUERRERO (1960) 'El Quiosco' mixed media op doek. (W:150 x H:99 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Naar Het Circus'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Luc PEIRE (1916-1994) Louxor B' een lithografie.

Schattingsprijs: € 200 - 300