Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Bea' olie op paneel. 1987 (W:80 x H:71 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 320

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Bea'

Een schilderij, olie op paneel.

Getekend en gedateerd links onderaan, 1987

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

80 cm

71 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

433

17218

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

E. Värngren (XIX-XX): 'Zicht op Cairo' een orientalistisch schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leon ENGELEN (1943) 'Runderen in de mist' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke Oost-Europese Icoon, 'Nicholas van Myra' tempera op paneel. 18de-19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Rik SLABBINCK (1914-1991) 'Naakte Dames' potlood op papier.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Evariste DE BUCK (1892-1974) 'Sint-Catharinakerk (Wondelgem)', olie op doek, 1911

Schattingsprijs: € 700 - 900

Emile VAN DAMME-SYLVA (1853-1935) 'Rustend Vee' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een decoratief schilderij naar de Mona Lisa. Olie op paneel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Frans SIMONS (1912-1996) 'De Bosweg' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600