Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Bea' olie op paneel. 1987 (W:80 x H:71 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 320

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Bea'

Een schilderij, olie op paneel.

Getekend en gedateerd links onderaan, 1987

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

80 cm

71 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

433

17218

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

Roland DEVOLDER (1938) 'Twee ingekleurde etsen'. (W:80 x H:57,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Zellie PLATTEAU (XIX) 'Boszicht (2x)'. (W:17 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine'. (W:60 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Twee Figuren'. (W:104 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Henri PAUWELS (1903-1983) 'De Boerderij'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

August KNIP (1819-1859/60) 'Landschap met windmolen'. (W:32,5 x H:24,5 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Gustave VIDAL (1895-1966) 'Avondzicht'. (W:55 x H:46,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300