Hattakitkosol SOMCHAI (1934-2000) 'Zeeleeuw' gepatineerd brons. (L:8,5 x W:8,5 x H:31 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 180

Hattakitkosol SOMCHAI (1934-2000) 'Zeeleeuw' gepatineerd brons.

502/1000

Afmetingen inclusief sokkel.

Hattakitkosol SOMCHAI (1934-2000)

8,5 x 8,5 x 31 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

157

17000

Pierre BALESTRA (XIX-XX) 'Bacchanale scène'. (L:28 x W:26 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

G. MALFAIT (XX) 'Resting Lady'. 1946. (L:22 x W:60 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Waterdraagster'. (L:28 x W:34 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'. (L:10 x W:14,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000