Léo LANCKNEUS (1889-1968)

Léo LANCKNEUS (1889-1968)

Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 160

Léo LANCKNEUS (1889-1968), collectie van 4 schilderijen, olie op doek, gesigneerd door artiest.

Léo LANCKNEUS (1889-1968)

03/12/2020

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

358

1592

Léo LANCKNEUS (1889-1968)

José STORIE (1899-1961) 'Arums Et Tulipes'. (W:81 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Portret van Sophie Genovieve, Olie op doek. Oostende, 1856. (W:65 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger DE BACKER (1897-1984) 'Lente' 1934. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Le repas de l'été' 1990. (W:100 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alphons VERMEIR (1905-1994) 'Straatzicht onder avondlicht' 1962. (W:79 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Eric KENGEN (1952) 'Zonder titel'. (W:150 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600