Een knoopsgatuurwerk met zakuurwerk mechanisme. Circa 1900. (D: 0,29 cm)

Hamerprijs: € 80

Een knoopsgatuurwerk met zakuurwerk mechanisme. Circa 1900. Niet in werkende toestand.

0,29 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

318

15458

Thuret à Paris, een 'Religieuze' kartel klok, Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Jaeger-LeCoultre, model 9111, een herenpolshorloge, 18kt geel goud

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.200

Lerolle à Paris, een schouwklok met Jachttrofeeën, gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een schouwklok, marmer en verguld brons. Lodewijk XVI.

Schattingsprijs: € 300 - 500