Elisabeth VANDEWEGHE (1946) '3 vazen' voor Perignem. (H: 8 x D: 17 cm)

Hamerprijs: € 180

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) '3 vazen' gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem. Onderaan gemerkt.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

8 cm

17 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

776

15223

Gerd LANGE (1931) 'Flex' 6 stoelen voor Thonet.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Léo MAES DECOCK (XIX-XX) 'Art Nouveau Vaas'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Geert VAN ACKER (XX) 'De Bezoeker', terracotta.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mauro MANETTI (XX) 'Pinguin' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300

José VERMEERSCH (1922-1997) 'Dame'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Dame' faience, art deco.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lladro, een Paard. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 240 - 340