Een vintage luchter gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Strass Swarovski. (W: 55 x H: 80 cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Een vintage luchter gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Strass Swarovski. (W: 55 x H: 80 cm) |
Breedte/diepte | 55 cm |
Hoogte | 80 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 444 |
Lot ID | 14571 |
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000
Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300